Spring binnenkort binnen bij de katmobiel in de gemeente Kontich

Wist je dat 90% van de zwerfkatten die we vangen in onze gemeente voortkomt uit huiskatten die niet gesteriliseerd zijn? Dat willen we de komende jaren aanpakken met ons zwerfkattenbeleid en met onze sterilisatiecampagne. Daarom houdt de katmobiel binnenkort halt in onze gemeente. Niet op de jaarmarkt zoals aanvankelijk gepland, maar wel op vijf andere locaties. Je kan er vrijblijvend en gratis terecht voor al je vragen over de sterilisatie van huiskatten en voor meldingen rond overlast van zwerfkatten. Je vindt de katmobiel op maandag 28 september

terug:

  • Van 10:00-10.30 u. in het Berkenhof te Waarloos (F. Maesstraat 95)
  • Van 11:00-11.30 u. op het Kerkplein in Kontich-Kazerne (Holle weg 2)
  • Van 12:15-13:00 u. op het Stationsplein in Kontich-Kazerne
  • Van 14:00-15:00 u. op het Gemeenteplein in Kontich-Centrum
  • Van 15:30-16:00 u. in de Piersstraat in Kontich (ter hoogte van huisnummer 7 tegenover het Sint. Ritacollege).

Wil je meer weten over ons zwerfkattenbeleid of wil je graag meewerken aan de sterilisatiecampagne? Kijk dan snel op de website www.kontich.be/zwerfkattenbeleid.

 

Foto: Pixabay

%d bloggers liken dit: